S.S.S.

5SIK SORULAN SORULAR

♂ Amasra Ankara’ya ne kadar uzaklıkta?
Amasra Ankara’ya yaklaşık olarak 300 km uzaklıktadır. Ortalama varış süresi 3,5 saat civarıdır.

♂ Tura katılabilmek için özel bir şartınız var mı ?
♀ Hayır yok, organizasyonlarımız herhangi bir üniversite bünyesinde yapılmamaktadır, A SINIFI TURSAB Üyesi acentesi bünyesinde olup; her üniversiteden, dışarıdan ve her yaş grubundan katılım mümkündür. Katılmak için öğrenci olmak gibi bir şartımız da mevcut değildir. Eğlenmeyi gezmeyi seven herkese kapımız açıktır.

♂ Yaş sınırı var mı ?
Her yaştan herkes turlarımıza katılabilir.

♂ Turlarınıza katılmak için en son kayıt tarihi nedir ?
Son kayıt tarihi diye bir uygulamamız yoktur, tamamen kontenjanla alakalı olarak kayıtları durduruyoruz veya devam ediyoruz. Her hafta için belli bir kontenjanımız bulunmaktadır. Yoğun bir tarih ise 1 hafta öncesinden kontenjanlar dolabiliyor, tam aksi durumda da kontenjanlar dolmamışsa son gün bile kayıt olabiliyorsunuz ancak genelde son güne bırakan misafirlerimiz kontenjan dolması sebebiyle olumsuz cevapla karşılaşıyor.

♂ Tur araçlarına nerelerden binebiliyoruz ?
Tur Araçlarımıza KIZILAY, ARMADA AVM ve ERYAMAN OPTIMUM AVM’den binebiliyorsunuz.

♂ Yazın gerçekleşen turlarda dileyenler yüzme imkanı var mıdır ?
Evet yüzme imkanı bulunmaktadır. Amasra’nın tam merkezine gittiğimiz için gruptan ayrılıp sahil kısmında denize girme imkanı bulabilirsiniz.

♂ Amasra’ya vardıktan sonra gruptan bağımsız hareket edebiliyor muyuz ?
Evet Amasra’ya vardıktan sonra akşam buluşma saatine kadar isterseniz kendi başınıza da gezebiliyorsunuz.

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR ” LÜTFEN OKUYUNUZ ” Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Acentemiz, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu tutulamaz.

ARADIĞINIZ SORUNUN CEVABINI BULAMADIYSANIZ LÜTFEN İLETİŞİM BİLGİLERİMİZDEN ULAŞINIZ

Amasra Turları

Yönetici amasra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.